Reklamacje i zwroty


REKLAMACJA

Wszystkie produkty dostępne na naszych aukcjach są fabrycznie nowe i objęte gwarancją. Oferujemy przedmioty sprawdzone i dobrej jakości.

Jeżeli otrzymałeś produkt inny niż zamawiałeś zanim cokolwiek zrobisz skontaktuj się z nami – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">sklep@vega-system.com.pl. Towar wymienimy na prawidłowy, pokryjemy również koszty wysyłki.

Jeżeli otrzymałeś wadliwy produkt skontaktuj się z nami - telefonicznie lub mailowo - w mailu podaj swoje dane to ułatwi nasz kontakt.

Uszkodzony przedmiot należy odesłać na nasz adres wraz z pismem opisującym uszkodzenie. Reklamowany towar należy odesłać na swój koszt na adres VEGA, Wrocławska 218, 55-002 Kamieniec Wrocławski z dopiskiem REKLAMACJA. Nie odbieramy paczek za pobraniem. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji nowy przedmiot wysyłamy na nasz koszt. W przypadku braku danego towaru proponujemy inny znajdujący się w naszym asortymencie lub zwracamy pieniądze.

Do odsyłanej REKLAMACJI prosimy dołączyć PISMO Z OPISEM REKLAMACJI ORAZ DOWÓD ZAKUPU (paragon/faktura). Reklamacje rozpatrujemy w terminie zgodnym z wymogami prawa polskiego.

FORMULARZ REKLAMACJI - pdf

ZWROT TOWARU

Zawsze możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.


MEBLE.
Zgodne z ustawą konsumencką, zwroty dotyczą tylko mebli z naszej oferty magazynowej.
Oferta magazynowa dotyczy nastęujących kolekcji:
TIPI, KARAT, MASTER, ELIZA, POKER (biały, venge, biały - venge), IGA 60 i 80, TOPAZ, WASCO, NORMUS 50, w szczególnych przypadkach UNIVERSAL i NEXUS. Zwrot każdej z wymienionych powyżej kolekcji dotyczy tylko koloru białego. W każdym przypadku tylko jeżeli zapakowany jest w taki sposób jak został wysłany. Jeżeli opakowanie jest zniszczone lub uszkodzone są jakieś elementy, klient ponosi koszty ich naprawy lub uzupełnienia.

UMYWALKI.
Zwrotowi podlegają umywalki hinduskie oraz umywalki:
CREATION, OVAL, SIMPLEST, PERFECTION, REPRESENT, INTEREST, CULTURE, POSITION, COMPASS, ENJOY, EXAMPLE, ELEGANT i podstawowe modele TRISTAN 50, 60, 80, 120 – też tylko kolory białe.


INNE.
Baterie (poza baterią uniwersalną), wanny, kabiny, brodziki, parawany, grzejniki nie podlegają zwrotowi, ponieważ nie są naszym podstawowym produktem i każdorazowo są zamawiane według indywidualnej specyfikacji klienta.


Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) na adres:


Vega
ul. Wrocławska 218
55-002 Kamieniec Wrocławski


adres e-mail: sklep@vega-system.com.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">
Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (http://www.meble-vega.pl/temp/oswiadczenie.pdf) , jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy.
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. 
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
Zwracany towar należy odesłać w stanie i formie w jakiej został do Państwa dostarczony, dotyczy to opakowań, instrukcji, gwarancji, elementów montażowych i innych składników jakie zawierało oryginalne opakowanie. Brak któregokolwiek elementu zmniejsza wartość zwracanego produktu.
Przypominamy o odpowiednim zabezpieczeniu zwracanego towaru na czas przesyłki. Państwo ponosicie odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikłe podczas transportu zwracanego towaru, w szczególności wynikające z nieprawidłowego zabezpieczenia towaru na czas transportu.

Meble 24h

Meble 24h

Meble na magazynie
Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta