Regulamin


Sklep internetowy :

www.meble-vega.pl

należy do firmy :

VEGA Jarosław Papliński

ul. Wrocławska 218

55-002 Kamieniec Wrocławski


1. Ceny podane w Sklepie dotyczą produktów sprzedawanych drogą wysyłkową. Są to ostateczne ceny brutto bez kosztów transportu i ewentualnych usług dodatkowych.
2. Sprzedawany przez nas towar jest nowy i pozbawiony wad. Jeżeli dostarczony towar będzie posiadał wady ukryte Klientowi przysługuje prawo otrzymania tego towaru z usuniętą wadą lub wymiany na nowy egzemplarz pozbawiony wad. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Obecnie okres gwarancji na nasze produkty wynosi 24 miesiące od  dnia odebrania przez Państwa.
Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru zostaną wykryte w nim jakieś wady techniczne, prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas o tym fakcie drogą mailową na adres sklep@vega-system.com.pl lub telefonicznie +48 608 018 724 w celu ustalenia dalszego postępowania. W przypadku zasadności reklamacji wymienimy produkt na pełnowartościowy. Jeżeli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze. Informujemy jednocześnie, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
3. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z tym, że zamówienie zostanie w pełni zrealizowane. Ewentualne zmiany w ilości lub terminie dostawy będą uzgadniane indywidualnie telefonicznie lub e-mailem.
4. Sklep dołoży wszelkich starań, by każde zamówienie zostało zrealizowane w całości i w jak najkrótszym czasie uwzględniając wszystkie zapisane uwagi przez klienta.
5. Dane Klientów sklepu będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży. Nie będą one udostępniane żadnym firmom ani osobom trzecim. Będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom niepowołanym, zgodnie z "Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych", Dz.U nr 133 poz. 883 oraz zgodnie z RODO .Szczegółowe informacje są zawarte w zakładce POLITYKA PRYWATNOŚCI .
6. Cennik nie jest odzwierciedleniem aktualnego stanu magazynowego oraz nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC.
7. Strony składające się na Sklep są objęte prawami autorskimi i firma VEGA nie wyraża zgody na ich wykorzystywanie w celach marketingowych oraz zarobkowych innych firm lub osób.

8. Sposób płatności za zamówienie jest deklarowany przez klienta . Klient może wybrać następujące metody płatności :

a. gotówka przy odbiorze towaru bezpośrednio ze sklepu stacjonarnego lub magazynu .

b. przelew tradycyjny na numer konta bankowego do banku BZWBK : 50 1500 1793 1217 9005 7594 0000

c. pobranie czyli zapłata u kuriera przy odbiorze przesyłki

d. poprzez system płatności PAYU

9. Sklep nie będzie w żadnym razie odpowiedzialny wobec jakichkolwiek osób z tytułu szkód szczególnych, pośrednich lub wtórnych poniesionych z powodu użytkowania oferowanych przez nas towarów. Odpowiedzialność za szkody wynikłe ewentualnie z nieprawidłowego funkcjonowania produktów użytkowanych zgodnie z ich instrukcją obsługi ogranicza się do warunków gwarancyjnych danego produktu lub towaru, o ile na niego jest udzielana gwarancja.
10.Klient ma prawo do zwrotu w stanie niezmienionym otrzymanych towarów w terminie do 14 dni od ich otrzymania. Uwaga dotyczy to tylko tych produktów , które nie są wykonywane na Państwa zamówienie - szczegółowe informacje zawarte są w zakładce ZWROTY w stopce sklepu internetowego.

11. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Wrocławiu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 informujemy ,że Administratorem Danych Osobowych jest : firma VEGA Jarosław Papliński ul. Wrocławska 218 55-002 Kamieniec Wrocławski NIP: 897 000 48 18 .Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Administratora :

a) w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy oraz w celu realizacji umowy, wystawienia dokumentów sprzedażowych , listów przewozowych i inne .

b) w pozostałych celach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą , dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów Sprzedawcy

Firma Vega informuje ,że bez zgody właściciela nie przekazuje żadnych danych osobowych innym podmiotom gospodarczym lub osobom fizycznym w celach innych niż powyższe.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta