Regulamin


Sklep internetowy :

www.meble-vega.pl

należy do firmy :

VEGA Jarosław Papliński

ul. Wrocławska 218

55-002 Kamieniec Wrocławski


1. Ceny podane w Sklepie dotyczą produktów sprzedawanych drogą wysyłkową. Są to ostateczne ceny brutto bez kosztów transportu i ewentualnych usług dodatkowych.

2. Sprzedawany przez nas towar jest nowy i pozbawiony wad. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Obecnie okres gwarancji na nasze produkty wynosi 24 miesiące od  dnia odebrania przez klienta.

3. Każdy produkt ma swój kod , opis , wymiary i kolor . Terminy dostaw poszczególnych produktów mogą się różnić . Termin dostawy jest opisany obok produktu . Termin oznacza czas od momentu zakupu do momentu wysłania przez nasz magazyn. Do tego terminu proszę doliczyć czas dostawy przez kuriera około 2 -3 dni na terenie Polski.

W przypadku otrzymania towaru niezgodnego z umową lub uszkodzonego prosimy o niezwłoczny kontakt drogą e-mailową lub pisemną - listowną wraz z opisem z pracownikiem naszej firmy na adres : sklep@vega-system.com.pl

4. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z tym, że zamówienie zostanie w pełni zrealizowane. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia bieżących zmian w czasie dostawy lub realizacji . Jeżeli takie zmiany będą wykonane na zakupionym produkcie klient zostanie o tym fakcie natychmiast powiadomiony.

5. Sklep dołoży wszelkich starań, by każde zamówienie zostało zrealizowane najszybciej jak to jest możliwe uwzględniając wszystkie zapisane uwagi przez klienta o ile będzie możliwe ich zrealizowanie.

6. Towary są wysyłane na adres wskazany w zamówieniu w przypadku zmiany adresu doręczenia po dokonaniu zakupu klient będzie obciążony dodatkowym kosztem doręczenia.


7. Oferta zawarta w sklepie internetowym nie jest odzwierciedleniem aktualnego stanu magazynowego oraz nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC.


8. Strony składające się na Sklep oraz umieszczone zdjęcia są objęte prawami autorskimi i firma VEGA nie wyraża zgody na ich wykorzystywanie w celach marketingowych oraz zarobkowych bez wyraźnej zgody firmy VEGA

9. Sposób płatności za zamówienie jest deklarowany przez klienta . Klient może wybrać następujące metody płatności :

a. gotówka przy odbiorze towaru bezpośrednio ze sklepu stacjonarnego lub magazynu .

b. przelew tradycyjny na numer konta bankowego do banku SANTANDER  BANK : 50 1500 1793 1217 9005 7594 0000

c. pobranie czyli zapłata u kuriera przy odbiorze przesyłki

d. poprzez system płatności PAYU

10. Sklep nie będzie w żadnym razie odpowiedzialny wobec jakichkolwiek osób z tytułu szkód szczególnych, pośrednich lub wtórnych poniesionych z powodu użytkowania oferowanych przez nas towarów niezgodnie z ich przeznaczeniem lub w przypadku złego montażu , nieodpowiedniego mocowania do ściany , nieodpowiedniego mocowania umywalki lub braku połączenia umywalki i szafki lub zastosowania nieodpowiednich akcesoriów do zawieszania na ścianie jak również w przypadku braku odpowiedniego montażu do ściany elementów stojących.


11.Klient ma prawo do zwrotu w stanie niezmienionym otrzymanych towarów w terminie do 14 dni od ich otrzymania. Uwaga dotyczy to tylko tych produktów , które nie są wykonywane na Państwa zamówienie - szczegółowe informacje zawarte są w zakładce ZWROTY w stopce sklepu internetowego. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem. Zwroty środków pieniężnych są realizowane tylko poprzez konta bankowe.

12. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Wrocławiu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 informujemy ,że Administratorem Danych Osobowych jest : firma VEGA Jarosław Papliński ul. Wrocławska 218 55-002 Kamieniec Wrocławski NIP: 897 000 48 18 .Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Administratora :

a) w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy oraz w celu realizacji umowy, wystawienia dokumentów sprzedażowych , listów przewozowych i inne .

b) w pozostałych celach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą , dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów Sprzedawcy

Firma Vega informuje ,że bez zgody właściciela nie przekazuje żadnych danych osobowych innym podmiotom gospodarczym lub osobom fizycznym w celach innych niż powyższe.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta