O sklepie


Firma VEGA System jest producentem mebli łazienkowych - działamy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Nasze produkty trafiają zarówno na  rynek krajowy, jak i zagraniczny. Możemy pochwalić się nowoczesnymi procedurami działania i uczciwym podejściem do Klienta, którego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. 

Nasze meble charakteryzują się nowoczesnym i ciekawym wzornictwem oraz szeroką gamą kolorów. Do każdego mebla oferujemy odpowiednią umywalkę wraz z niezbędną armaturą. Większość naszych produktów posiadamy na stanie magazynowym, aby natychmiast zrealizować złożone zamówienie i jak najszybciej dostarczyć towar do naszych Klientów. Do szafki łazienkowej z umywalką proponujemy szafki boczne, które pozwolą pięknie i praktycznie zaaranżować Państwa łazienkę. Polecamy szafki stojące lub widzące z umywalkami lub blatami, szafki boczne dolne i górne, szafki wysokie - słupki, lustra i inne.
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zaprosiliśmy do współpracy innych producentów oraz importerów produktów powiązanych z wyposażeniem łazienki. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo, oprócz naszych mebli łazienkowych, produkty firm pokrewnych: umywalki z różnych materiałów, baterie łazienkowe, korki klik-klak, syfony i wiele innych.

W dostawach produktów staramy się współpracować tylko z najlepszymi partnerami, dlatego starannie dobieramy firmy kurierskie, aby jak najszybciej i najbezpieczniej dostarczyły do Państwa zamówione meble.

Pracownicy firmy są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy firmy. Firma VEGA bardzo dba i troszczy się o swoich pracowników starając się zapewnić im jak najlepsze warunki pracy i osiągnąć zadowolenie z wykonywanego zawodu. Wiemy, że troska o naszych pracowników pozytywnie przekłada się na troskę o naszych Klientów, którzy są zawsze w centrum naszej organizacji.

Kupując nasze produkty wspierasz rozwój swojego regionu   kupuję polskie produkty i wszystkie podatki płacę w Polsce.

Sklep Internetowy meble-vega.pl jest prowadzony przez:

VEGA Jarosław Papliński

55-002 Kamieniec Wrocławski
ul. Wrocławska 218

NIP 897-000-48-18
Regon 930642477
nr wpisu do EDG 1857/07

Telefon: 608 018 724

E-mail: sklep@vega-system.com.pl

 

Zapraszamy na kanał YouTube MEBLE-VEGA, gdzie można obejrzeć montaż naszych mebli łazienkowych

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta