O sklepie


Firma VEGA System jest producentem mebli łazienkowych - działamy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Nasze produkty trafiają zarówno na  rynek krajowy, jak i zagraniczny. Możemy pochwalić się nowoczesnymi procedurami działania i uczciwym podejściem do Klienta, którego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasze meble charakteryzują się nowoczesnym i ciekawym wzornictwem oraz szeroką gamą kolorów. Do każdego mebla oferujemy odpowiednią umywalkę wraz z niezbędnym osprzętem. Większość naszych produktów posiadamy na stanie magazynowym, aby natychmiast zrealizować złożone zamówienie i jak najszybciej dostarczyć towar do naszych Klientów. Do szafki łazienkowej z umywalką proponujemy zestawy szafek bocznych, aby pięknie i praktycznie zaaranżować Państwa łazienkę. Polecamy szafki stojące, szafki z blatem, szafki wiszące z szufladami, szafki boczne, słupki, lustra i inne.
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zaprosiliśmy do współpracy innych producentów oraz importerów produktów powiązanych z wyposażeniem łazienki i nie tylko. Obecnie, w naszej ofercie znajdziecie Państwo, oprócz naszych mebli łazienkowych, produkty firm pokrewnych: umywalki z różnych materiałów, baterie łazienkowe, korki klik-klak, syfony, dywaniki łazienkowe i wiele innych. Staramy się współpracować tylko z najlepszymi partnerami dlatego starannie dobieramy firmy kurierskie, aby jak najszybciej i najbezpieczniej dostarczyły zamówione meble.

Nasza załoga jest do Państwa dyspozycji. Firma VEGA bardzo dba i troszczy się o swoich pracowników starając się zapewnić im jak najlepsze warunki pracy i osiągnąć zadowolenie z wykonywanego zawodu. Wiemy, że troska o naszych pracowników pozytywnie przekłada się na troskę o naszych klientów, którzy są zawsze w centrum naszej organizacji.

Sklep Internetowy meble-vega.pl jest prowadzony przez:

VEGA

55-002 Kamieniec Wrocławski
ul. Wrocławska 218

NIP 897-000-48-18
Regon 930642477
nr wpisu do EDG 1857/07

telefon: 608 018 724

mail: sklep@vega-system.com.pl

 

Zapraszamy na kanał YouTube MEBLE-VEGA, gdzie można obejrzeć montaż naszych mebli łazienkowych

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta