Meble na wymiar


Wszystkie nasze Kolekcje Mebli Łazienkowych zostały zaprojektowane przez projektantów w oparciu o potrzeby naszych Klientów. Staramy się dobierać modne kolory i praktyczne wzory. Wymiary szafek i umywalek dopasowaliśmy do potrzeb większości. Mamy jednak świadomość, że wielu klientów ma indywidualne potrzeby i nietypowe rozwiązania w swoich łazienkach, które również wymagają aranżacji meblami łazienkowymi na wymiar.

Wychodząc naprzeciw takim potrzebom wykonujemy nietypowe realizacje na indywidualne zamówienia.

1. Blaty Łazienkowe - możemy wykonać dla Państwa na indywidualne zamówienie w oparciu o proponowane kolory. 

2. Meble Łazienkowe – proponujemy szeroki wybór kolekcji meblowych w różnych konfiguracjach konstrukcji i kolorów. Nasze kolekcje mebli łazienkowych różnią się m.in. ilością półek, rozmieszczeniem uchwytów, sposobem montażu i wiele innych.

3. Umywalki z konglomeratu – istnieje możliwość wykonania umywalek o dowolnym wymiarze na podstawie proponowanych mis umywalkowych, możemy wykonać dla Państwa umywalkę w dowolnym kolorze z palety RAL, oraz istnieje również dowolność w wykonaniu otworu pod baterię lub przelew.

W przypadku indywidualnych rozwiązań i zamówień zapraszamy do kontaktu z nami . Prosimy o wysłanie zapytania i/lub rysunku na nasz adres poczty elektronicznej.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta